فراهم کردن محیطی دوستانه آزمایشگاه باعث آرامش مراجعین محترم بوده و آزمایشات در اسرع وقت و با حداقل اتلاف زمان انجام میشود.جهت ارتقا رضایتمندی مراجعین و بهبود کیفیت خدمات ،برگه های نظرسنجی در اختیار مشتریان قرار میگیرد و نظرات ارزشمند شما باعث بهتر شدن کیفیت خدمت رسانی می باشد.
قرار داد با اکثریت بیمه های موجود در کشور و تعهد به اجرای ضوابط شرکت های بیمه و همچنین مقررات حاکم بر آزمایشگاههای کشور،مانند اجرای تعرفه های جاری تایید شده از طرف وزرات بهداشت و درمان، باعث اطمینان خاطر مراجعین از صحت پرداخت هزینه آزمایشات میگردد.
کنترل کیفی داخلی روزانه ،کنترل کیفی خارجی مکرر سالیانه تحت نظر موسسات مورد تایید وزرات بهداشت و همچنین تکرار آزمایشات غیر عادی و در صورت نیاز نمونه گیری مجدد از بیمار باعث اطمینان خاطر پزشک معالج از صحت آزمایشات مربوطه می باشد.
دریافت جواب آزمایشات در سریع ترین زمان ممکن و اغلب در کمتر از ۲۴ساعت امکان پذیر میباشد. تنها برخی آزمایشات خاص و یا احیانا نادر ممکن است به زمان بیشتری جهت پاسخگویی نیاز داشته باشد. همچنین جواب دهی آنلاین و ارسال جوابها توسط پیک باعث اجتناب از سفرهای درون شهری و اتلاف وقت میشود.
همچنین اطلاع رسانی سریع کلیه موارد بحرانی و خطرناک به پزشک معالج و یا بیمار باعث اقدام بموقع و معالجه سریع تر بیمار میشود.
نمونه گیری در منزل توسط کادر مجرب آزمایشگاه باعث آرامش بیمارن بستری و جلوگیری از اتلاف وقت و رفت و آمد در سطح شهر میباشد.
افزایش سطح آگاهی فنی کارکنان آزمایشگاه و آشنایی با دانش روز و الزمات سیستم کنترل کیفیت تست ها و همچنین استفاده از بهترین کیت های موجود در کشور از اهداف اصلی آزمایشگاه بوده و باعث صحت دقت هرچه بیشتر در جواب آزمایشات میشود.

درباره آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتولوژی جهان کودک !

آزمایشگاه جهان کودک در اردیبهشت سال  ۱۳۸۸راه اندازی و افتتاح گردید. این مرکز با دستگاه های مدرن و تکنولوژی پیشرفته آماده انجام کلیه تست های بالینی و آسیب شناسی می باشد. آزمایشات توسط تکنسین های با تجربه و با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود که در آن خطای انسانی به حداقل می رسد. جوابهای آزمایشات توسط متخصص پاتولوژی و مسئول فنی آزمایشگاه بررسی و در صورت نیاز به تکرار و یا تکمیل اطلاعات بالینی با بیمار تماس گرفته می شود. ارتباط نزدیک آزمایشگاه با پزشکان معالج نیز در رسیدن هرچه سریعتر به تشخیص بالینی و درمان بیمار موثر است.
تلاش آزمایشگاه جهان کودک در ارائه خدمات بهتر با بهره گیری از برترین روش های قابل دسترس در کشور،همراه با فراهم آوردن فضای مناسب و در شأن بیماران می باشد. در راستای اجرای این اهداف آزمایشگاه جهان کودک با تلاش مستمر در بهبود زیر ساخت ها و اجرای ضوابط و مقررات حاکم بر امور آزمایشگاهی خود را موظف و متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به مراجعین محترم میداند

برترین تجهیزات آزمایشگاهی
نیروی انسانی متخصص و متعهد
نظارت مستمر بر دستورالعمل های کنترل کیفی
ارتباط مستقیم با مراکز علمی و پزشکان

دقیق ترین نتیجه آزمایش توسط

بروزترین تجهیزات و مجرب ترین متخصصین آزمایشگاهی

هم اکـنون با ما تمـاس بگیریــد